mvy-hukuk-banner
 • Nitelikli

  Hukuk Avukatları

  Avukat ekibimiz üstün bilgi ve yetenekleriyle sizler için hizmet vermektedir.

 • 2017'den beri

  Deneyim

  Yıllardır hukuk alanında verdiğimiz hizmetlerle alanımızda önde gelen kuruluşlardanız.

 • Ödüllerimiz

  Hukuk Sertifikası

  Aldığımız sertifikalar başarımızın önemli örneklerindendir.

HAKKIMIZDA

Safir Hukuk Avukatlık & Arabuluculuk, 2017 yılında Av. Hilal Mert ve Av. Burçin Öktem tarafından Ankara’ da kurulmuştur. Tecrübeli ekibimizle İcra Hukuku ve takipleri, Hukuk ve Ceza davaları ile Şirket danışmanlığı konularında müvekkillerimize ilkelerimiz doğrultusunda en yüksek kalite ve dürüstlük çerçevesinde hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Gerek ulusal, gerekse uluslararası hukuk alanlarında “adalet mülkün temelidir” bilinci ile müvekkillerimizin hak ve özgürlüklerini mesleki kurallar çerçevesinde, özenli, güvenilir, adalet ve hukuka duyulan inanç ve saygının artırılması için çabalayan, inovatif, kaliteli, çözüm odaklı,  bir şekilde sonuna kadar korumak için yılmadan, sıkılmadan, usanmadan  çalışan seçkin bir hukuk bürosu olmaktır. Çünkü Alman edebiyatçı Goethe’nin de eserlerinde geniş olarak yer vermiş olduğu gibi, biz de farkındayız ki; Hukuksuz bir insan hayatı düşünülemez. İnsan, hukuk olmaksızın varlığını koruyamaz ve devam ettiremez, diğer insanlarla birlikte hukuksuz yaşayamaz. Bundan dolayıdır ki toplumsal hayatın bir düzen ve güven havası içinde akıp gidebilmesi için hukukun gerekli olduğunun tüm insanlarca kabul edilmesi gerekmektedir. Tüm bu süreçlerde, her zaman, hukuk camiasında farkını ortaya koymaya çalışan bir büro olarak yanınızdayız.

VİZYONUMUZ

Toplumda genel olarak bulunan “adamına göre adalet” önyargısını kırmak için var gücüyle saygın,güvenilir,dürüst,çağdaş bir şekilde çalışarak Türkiye ve dünya satında bir hukuk bürosu olmaktır. 2017 yılında kurulan hukuk büromuz, İcra-İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku,İş Hukuku ve daha bir çok hukuk alanında müvekkillerin oluşmuş ya da ileride oluşabilecek muhtemel zararların önlenmesine yönelik çalışmalar yapmaktadır. Hukukun üstünlüğü ve hakkaniyet ilkesi kapsamında, birey ve kuruluşların haklarını kaliteli ve en doğru şekilde savunmak ve tasarrufların yerine getirilmesinde yardımcı olmak, toplumda yaygın olarak bulunan adalete duyulan güvensizliğin kırılması için adalet ve hukuk bilincinin yayılmasına katkıda bulunmak, global ve gelişmekte olan dünyanın sorunları ile yakından ilgilenen, bu ölçekteki inovasyonları yorumlayıp değerlendirebilecek nitelikte alanında seçkin bir hukuk bürosu olmaktır.

EKİBİMİZ